شرکت عصر ارتباطات نوین

شرکت عصر ارتباطات نوین نمایندگی فروش سانترال پاناسونیک واردکننده مراکز تلفن سانترال پاناسونیک به صورت استوک و آکبند و لوازم جانبی سانترال پاناسونیک در ایران با هدف نصب و راه اندازی مراکز سانترال تاسیس شده است و امروز با تمرکز بر سیستم های سانترال پاناسونیک به صورت تخصصی و حرفه ای فعالیت می کند. ما با تلاش برای ارائه ی خدمات ، با کیفیت بالاتر و جلب رضایت شما ، از اولین مرحله خرید سانترال تا مراحل پشتیبانی و خدمات پس از فروش در کنار شما هستیم.
اگر با مراکز سانترال آشنایی کافی نداشته باشید، قبل از خرید حتما نیاز به مشاوره دارید.تشخیص مرکز سانترال ایده آل که متناسب با شرایط شما باشد را به ما بسپارید.کارشناسان فروش با صبر و دقت تمام هرگونه اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما قرار می دهند.برای اطلاع از کارایی انواع مراکز سانترال و گوشی سانترال و همچنین دریافت لیست قیمت ها ، از اطلاعات تخصصی کارشناسان ما استفاده کنید.در صورت تمایل شما ، کارشناس فنی جهت بازدید مجموعه و ارائه ی پیش فاکتور در محل حاضر خواهد شد.
مرحله ی دوم، نصب و راه اندازی محصول خریداری شده است.بعد از انجام هماهنگی های لازم با شما ، تکنسین های نصب ، شبکه سانترال شما را به صورت حرفه ای راه اندازی می کنند.
از این مرحله به بعد تیم پشتیبانی همواره در کنار شماست. در صورت امکان ، مشکل ایجاد شده و یا تغییرات مورد نظر شما به صورت تلفنی رفع و انجام می شود ، در غیر این صورت کارشناس فنی در محل حاضر شده و در کمترین زمان اقدام به رفع مشکل خواهد کرد.
در صورت نیاز به هرگونه خدمات سانترال ، شامل نصب و راه اندازی ، تعمیرات (باکس سانترال و گوشی سانترال ) یا قرارداد نگهداری و پشتیبانی امور مخابراتی می توانید با ما تماس بگیرید.

سانترال عصر ارتباطات نوین