سانترال عصر ارتباطات نوین 66847323 | نمایندگی فروش تلفن سانترال | سانترال پاناسونیک | تلفن گویا ویپ VoIP

نصب سانترال

تلفن سانترال، یک سیستم مخابراتی است که در شبکه تلفن عمومی سوئیچ شده (PSTN)  یا در شرکت های بزرگ استفاده می شود. این خطوط مشترکین تلفن یا مدارهای مجازی سیستم های دیجیتال را برای برقراری تماس های تلفنی بین مشترکین به هم متصل می کند.

اغلب، یک دفتر مرکزی به عنوان ساختمانی تعریف می‌شود که برای قرار دادن تجهیزات داخلی کارخانه چندین مرکز تلفن بالقوه استفاده می‌شود، که هر کدام به یک منطقه جغرافیایی خاصی خدمات می‌دهند. یک دفتر مرکزی نیز ممکن است به عنوان یک مرکز سیمی شناخته شود ، که یک مرکز را مشخص می کند که یک تلفن به آن متصل است و صدای شماره گیری را دریافت می کند. تلفن سانترال خدمات تلفنی است که در آن یک اپراتور تلفن انسانی تماس‌ها را طبق دستور مشترک با دستگاه تلفنی ، هدایت می‌کند. سوئیچ تلفن ، تجهیزات سوئیچینگ یک سانترال است. تلفن سانترال متمرکز کننده وسیله ای است که ترافیک را متمرکز می کند، چه از راه دور باشد و چه در کنار سوئیچ.

اطلاعات عملی در مورد نصب سانترال تلفن

نصب یک مرکز تلفن در شرکت شما یک راه ایده آل برای بهره مندی از دریافت تلفن کارآمد است. چگونگی این نصب  و عوامل تاثیر گذار آن را توضیح می دهیم. چه چیزی بر نصب سانترال تاثیر می گذارد را در ادامه برای شما خواهیم گفت.

اول از همه، فناوری انتخاب شده  (PABX، IPBX، Centrex)، تأثیر قابل توجهی در نصب سانترال خواهد داشت.

در حالت اول، PABX مرکز تلفن شما را به شبکه تلفن سیمی و بی سیم متصل می کند. بنابراین از خطوط تلفن معمولی استفاده می کند. اگر دسترسی تلفن شرکت شما از طریق این شبکه انجام می شود، بنابراین باید این راه حل را انتخاب کنید.

در حالت دوم، PBX شبکه تلفن شما را با استفاده از VoIP به شبکه اینترنت متصل می کند. سانترال شما به شبکه اینترنت شما متصل و نصب می شود و سپس یک کامپیوتر به تلفن های مختلف شرکت شما سرویس می دهد.

در آخرین مورد Centrex، نصب سانترال در یک تامین کننده انجام می شود. تابلوی تلفن خارجی شما بدون اتصال به خط تلفن ثابت به شبکه تلفن داخلی شرکت متصل می شود.

زیرساخت های نصب سانترال

زیرساخت های مورد نیاز برای راه اندازی و نصب یک سانترال ممکن است بسته به انتخاب شما متفاوت باشد. سطح لازم، در دسترس بودن محل و دستیابی به تجهیزات باید در برنامه ریزی نصب جدید شما در نظر گرفته شود. خواه PABX باشد، IPBX یا Centrex، می توانید نصب تجهیزات خود را به افراد حرفه ای بسپارید.

لجستیک و فضای مورد نیاز نصب سانترال

تدارکات مورد نیاز برای نصب و راه اندازی یک سانترال می تواند بسته به نیازهای کسب و کار شما و تجهیزات موجود در محل شما متفاوت باشد. برای مثال، برخی از سانترال‌های تلفن ممکن است با تلفن‌های موجود شما سازگار باشند. در این صورت فقط نصب و پیکربندی آن ضروری خواهد بود. از سوی دیگر، اگر می خواهید ناوگان خود را به طور کامل تجدید کنید یا فناوری خود را تغییر دهید، باید برای دستیابی به ایستگاه های کاری سازگار نیز برنامه ریزی کنید.

اندازه شرکت پیش نیاز نصب سانترال

اندازه شرکت شما همچنین می تواند پیش نیازهای راه اندازی و نصب سانترال شما را تغییر دهد. در واقع، بسته به تعداد ایستگاه های کاری مورد نیاز، ممکن است منطقه ای که باید تخصیص داده شود، قابل توجه تر باشد. برای حفظ ارگونومی فضای کاری خود، اختصاص یک اتاق به مرکز تلفن ممکن است مفید باشد. علاوه بر این، کابل کشی را می توان در محاسبه فضای مورد نیاز نیز در نظر گرفت، هرچند وجود مکرر سقف های کاذب باعث کاهش این ضربه می شود.

امکانات تلفن سانترال

سانترال تلفن به شما این امکان را می دهد که از ۳ خط تلفن آنالوگ خارجی یک شبکه داخلی ۱۲ دستگاه تلفن ایجاد کنید. ضبط یک پیام شخصی سازی شده امکان هدایت تماس ها به برنامه های داخلی را فراهم می کند. تلفن مرکزی عملکردهای زیادی را ارائه می دهد: انتقال تماس، کنفرانس سه طرفه، گرفتن یک خط خارجی از هر موقعیتی، قرار دادن تماس در حالت انتظار، محدود کردن تماس ها به مناطق خاص. توابع مختلف از داخلی برنامه ریزی شده اند. اتصال توسط کانکتورهای RJ12 انجام می شود. مزیت بزرگ تلفن سانترال در سازگاری آن با BOX 9BOX NEUFBOX FREEBOX DARTIBOX ALICEBOX LIVEBOX است! بسیاری از کاربران FREEBOX در اتصال یک یا چند تلفن با مشکل مواجه می شوند. بدون نیاز به تعویض تجهیزات خود و علاوه بر آن نصب سانترال کامل تری با قابلیت های بیشتر خواهید داشت. شما می توانید از داخلی ۱ داخلی ۲، ۳، ۴، ۵، ۶، ۷ و ۸ تا ۱۲ بدون پرداخت هزینه ارتباط تلفنی و بالعکس تماس بگیرید .

شما می توانید یک تماس خارجی از ۱۲ تلفن موجود در نصب خود دریافت کنید. اگر دو خط تلفن دارید، به عنوان مثال یک خط فرانس تلکام و دیگری از فری تلکام، می توانید تماس های دریافتی از دو خط تلفن خود را در ۱۲ تلفن دریافت کنید. همچنین می توانید از این ۱۲ تلفن تماس های خروجی برقرار کنید. اگر سه خط تلفن دارید، به عنوان مثال دو خط فرانس تلکام و یک خط دیگر از فری تلکام، می توانید تماس های دریافتی از سه خط تلفن خود را در ۱۲ تلفن دریافت کنید. همچنین می توانید از این ۱۲ تلفن تماس های خروجی برقرار کنید.

نصب تلفن سانترال بدون برنامه نویسی خاص همیشه خطوط بیرون را به همان ترتیب شماره ۱ سپس شماره ۲ و غیره می گیرد، مگر اینکه یکی از این دو قبلاً گرفته شده باشد. این کار با شماره گیری ۰ یا خیر انجام می شود. انتخاب سوکت خط nr1، nr2 یا nr3 تلفن مرکزی با پیشوند تعیین نمی شود، بلکه در هنگام نصب با برنامه ریزی دستگاه تلفن داخلی انجام می شود. هنگامی که خارج از قلاب، تنها یک خط بیرونی تعیین شده در برنامه نویسی در صورتی که شما این تصمیم را داشته باشید.

با ما در تماس باشید

فیلدهای نمایش داده شده را انتخاب کنید. دیگران مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد سفارش ، بکشید و رها کنید.
 • تصویر
 • شناسه
 • امتیاز
 • قیمت
 • در انبار
 • دسترس پذیری
 • افزودن به سبد خرید
 • توضیح
 • محتوا
 • وزن
 • ابعاد
 • اطلاعات تکمیلی
 • ویژگی ها
 • ویژگی های سفارشی
 • فیلدهای سفارشی
برای مخفی کردن نوار مقایسه ، بیرون را کلیک کنید
مقایسه
لیست علاقه مندی ها 0
× دریافت مشاوره