نصب سانترال

نصب سانترال

نصب سانترال

برای راه اندازی و نصب سانترال از کجا باید شروع کرد؟ اگر شما به عنوان یک مدیر به دنبال تکنسین های نصب سانترال هستید لازم است که قبل از انتخاب ، از تخصص و تجربه ی فرد مطمئن باشید. مراکز سانترال به قدری پیچیده هستند که برای آشنایی با آن ها و به دست آوردن تجربه ی نصب سانترال حداقل چهار یا پنج سال زمان نیاز باشد.جهان ارتباط ایده آل با انتخاب بهترین متخصصین در زمینه ی نصب سانترال ، با نهایت دقت و کمترین خطا پروژه های مخابراتی نصب سانترال را پیاده سازی می کند.
اگر تصمیم دارید که در زمینه ی نصب سانترال مشغول به کار شوید ، قبل از هر چیز به شما اطمینان می دهیم که نصب سانترال یک موضوع کاملا عملی می باشد.به طور قطع آشنایی تئوری با مراکز سانترال و نحوه ی راه اندازی و نصب سانترال پیش نیاز مراحل بعدی است اما به هیچ عنوان از شما یک حرفه ای نصب سانترال نمی سازد.پس از آشنایی کامل با سانترال و ظرفیت ها و ویژگی های هریک از مراکز سانترال ، آمادگی لازم را پیدا خواهید کرد که نصب سانترال را به صورت عملی شروع کنید.

نصب سانترال

نصب سانترال

گوشی سانترال

گوشی سانترال

مرکز تلفن سانترال نصب شده در مجموعه شما بدون وجود گوشی سانترال کارایی و مفهومی ندارد.دنیایی سرشار از امکانات مخابراتی که شما به آن دسترسی ندارید.پل ارتباطی شما و این دنیا یک گوشی سانترال است.برنامه ریزی و ایجاد تغییرات در مرکز سانترال ، با استفاده از گوشی سانترال امکان پذیر است.همان طور که مرکز سانترال بدون گوشی سانترال قابل استفاده نیست، گوشی سانترال هم فقط در یک شبکه سانترال قابل استفاده است و به تنهایی کاربرد ندارد.پاناسونیک به عنوان لیدر محصولات مخابراتی سانترال ، گوشی های سانترال را به بهترین شکل به بازار عرضه کرده است.قابل اعتماد بودن ، طراحی شیک و کارایی بالا از ویژگی های گوشی سانترال پاناسونیک است.شرکت پاناسونیک ، گوشی سانترال را در ابعاد و کارایی هایی بی نظیر طراحی می کند.پس شما برای انتخاب گوشی سانترال با تنوع بالایی روبه رو هستید. حالا که تصمیم به نصب سانترال دارید، آیا گوشی های قبلی که در مجموعه استفاده می شدند ، قابل استفاده هستند؟ جواب مثبت است.تنها با استفاده از یک گوشی سانترال تمام برنامه ریزی ها و ارتباط با مرکز سانترال امکان پذیر است.
البته اگر مایل باشید می توانید تمام گوشی های موجود در شبکه سانترال را از نوع گوشی سانترال انتخاب کنید.نکته ی دیگری که در مورد گوشی سانترال وجود دارد هماهنگی گوشی سانترال و مرکز سانترال می باشد.توجه داشته باشید که گوشی سانترال پاناسونیک تنها با مرکز سانترال پاناسونیک هماهنگی دارد و قابل استفاده با سایر برندهای مرکز سانترال نیست. در یک تقسیم بندی خاص ، گوشی سانترال به دو نوع آنالوگ و دیجیتال تقسیم می شود که هر نوع زیر مجموعه های خود را دارند .گوشی سانترال دیجیتال به طور صد در صد کارایی و کیفیت بالاتری نسبت به گوشی سانترال آنالوگ دارد .می توان گفت کیفیت بالای صدا ، مهم ترین برتری گوشی سانترال دیجیتال نسبت به آنالوگ می باشد که این به دلیل استفاده از سیستم دیجیتال (سیگنال خطی به جای سیگنال شبه موج )می باشد.

گوشی سانترال

گوشی سانترال

خرید سانترال

خرید سانترال

خرید سانترال

خرید سانترال همان طور که می دانید بخش مهمی از تجارت و سرمایه گذاری شما ، در ارتباط مستقیم با سیستم تلفن قرار دارد .پس نحوه ی طراحی و راه اندازی تلفن های مجموعه ، می تواند نقش مهمی در پیشرفت و کسب و کار شما داشته باشد .شرکت های موفق با خرید سانترال از امکانات تلفن به بهترین شکل ممکن برای پیشرفت خود استفاده می کنند.هزینه ای که بابت خرید سانترال پرداخت می کنید ، صرف ارتقاء و پیشرفت مجموعه شما می شود.پس خرید سانترال به نوعی سرمایه گذاری محسوب می شود. موارد زیر باعث می شوند که در خرید سانترال نیاز به مشاوره ی یک متخصص با تجربه داشته باشید: تنوع شرکت های تولید کننده مراکز سانترال کارایی و قابلیت های محصولات امروزه شرکت های تولید کننده محصولات مخابراتی بسیاری در دنیا وجود دارند.زیمنس و تلکام از جمله شرکت هایی هستند که مرکز سانترال را در محصولات خود دارند .اما در بین تمام این برندها ، پاناسونیک محبوبیت بیشتری نسبت به رقبای خود دارد .اگر تصمیم به خرید سانترال داشته باشید ، با یک
بررسی ساده متوجه خواهید شد که درصد بالایی از مدیران ، برای خرید سانترال ، پاناسونیک را انتخاب کرده اند. شرکت جهان ارتباط ایده آل ، نمایندگی سانترال پاناسونیک با هدف طراحی و پیاده سازی سیستم های سانترال ، فعالیت خود را آغاز کرده است.امروز این شرکت با سابقه ای طولانی و با تمرکز بر سیستم های سانترال پاناسونیک به صورت تخصصی و حرفه ای فعالیت می کند. کارشناسان فروش از اولین قدم خرید سانترال در کنار شما هستند و اطلاعات تخصصی مورد نیاز در زمینه خرید سانترال را ارائه خواهند داد. بعد از خرید سانترال (مرکز و تجهیزات )، تکنسین های نصب ،، سیستم سانترال را به صورت حرفه ای و در کمترین زمان طراحی ، نصب و راه اندازی خواهند کرد . پس از نصب و خرید سانترال ، ارتباط ما با شما همچنان برقرار خواهد بود .پشتیبان های فنی به صورت شبانه روزی آماده هستند تا هرگونه مشکلات احتمالی به وجود آمده در سیستم سانترال شما را رفع کنند.

خرید سانترال

خرید سانترال

سانترال

سانترال

سانترال

سانترال اگر تا به امروز از روش های قدیمی برای مدیریت مجموعه و کسب و کار خود استفاده کرده اید، دیگر وقت آن رسیده است که با نصب سانترال ،با تکنولوژی دنیای امروز همراه شده و از امکانات بی نظیر مراکز سانترال استفاده کنید. سیستم های سانترال امروزه به طور گسترده ای در مکان های مختلف نصب و راه اندازی می شوند. کارایی و قابلیت های مراکز سانترال به صورت فوق العاده ای روند کاری هر مجموعه و شرکتی را متحول می کنند.مراکز اداری،تجاری،آموزشی و حتی مسکونی ، با توجه به موقعیت و شرایط از امکانات سانترال استفاده می کنند.تغییرات ایجاد شده توسط مراکز سانترال به صورت کامل ساختار مجموعه را ارتقا داده و به روز رسانی میکند. پس از نصب مرکز سانترال و تجهیزات جانبی امکانات زیر در اختیار شما قرار می گیرد: اپراتور خودکار:نیازی نیست مسئول پاسخگویی تلفن داشته باشید،مرکز سانترال تمام تماس های ورودی را به دقت تقسیم بندی کرده و فرد تماس گیرنده را به داخلی مورد نظر ارتباط می دهد. صندوق صوتی: مرکز سانترال یک صندوق صوتی شخصی برایتان فراهم می کند.با این ویژگی هیچ تماس و پیامی از دست رفته نخواهد بود.به علاوه این که فوروارد پیام های صوتی بر روی آدرس ایمیل شما نیز امکان پذیر است.با استفاده از امکانات دستگاه سانترال ، شما در هر کجای دنیا به پیام های دریافت شده توسط خطوط تلفن خود ،دسترسی دارید. ضبط مکالمات:اگر به هر دلیلی نیاز به دسترسی مجدد به مکالمات تلفنی انجام شده دارید ، تنها با استفاده از یک دکمه بر روی گوشی تلفن سانترال، مکالمات را به آسانی ضبط کنید. این مکالمات به طور خودکار بر روی صندوق صوتی دستگاه سانترال نیز ذخیره می شوند. برقراری کنفرانس (CONF Button)،سرویس هلد(HOLD Button) سرویس پشت خط(Call Waiting) ، موزیک، پیجینگ و کارایی های بی شمار دیگری نیز وجود دارند که سیستم های سانترال پاناسونیک در اختیار شما قرار می دهند. نسل جدید مراکز سانترال ،سری TDE/NCP یک سیستم مخابراتی تحت شبکه برایتان فراهم می کند. دیگر نیازی به کابل ها و ارتباط سیمی بین هر عضو ندارید. با سانترال تحت شبکه، تمام اعضا به صورت وایرلس در دسترس خواهند بود.عالوه بر این که محل کارتان از یک دفتر معمولی به سیستمی کامال مدرن و شیک تبدیل شده ، هزینه های ارتباطات تلفنی نیز به شدت کاهش یافته است. اعضای مجموعه در هر کجای دنیا با قرار گرفتن در شبکه سانترال ، ارتباطی بدون هزینه در اختیار دارند.

خرید سانترال

خرید سانترال