مرکز تلفن سانترال

مرکز تلفن سانترال

اگر بخواهیم شبکه سانترال راه اندازی شده در مجموعه ی شما را معادل با یک شبکه کامپیوتری بدانیم ، مرکز تلفن سانترال به عنوان یک سرور و هریک از داخلی ها به عنوان یک کلاینت در نظر گرفته می شوند. نوع ایستگاه های داخلی و کارایی آن ها ، اهمیتی برای مرکز تلفن سانترال ندارد و هر ایستگاه تنها به عنوان عضوی از شبکه برای مرکز تلفن سانترال در نظر گرفته می شود. در مرکز تلفن سانترال تحت شبکه ، تلفن همراه کارمندان نیز به عنوان کلاینت می توانند در شبکه سانترال حضور داشته باشند.
برای خرید مرکز تلفن سانترال ، نیاز دارید که در ابتدا نوع کارایی مورد نظر و ظرفیت مجموعه خود را تعیین کنید. اگر تعداد خطوط مستقیم کم و تنها نیاز به تعداد محدودی ایستگاه داخلی دارید، مرکز تلفن سانترال آنالوگ بهترین انتخاب برای شماست و نیازی نیست هزینه ی بالا برای خرید مرکز تلفن سانترال با قابلیت های بالاتر پرداخت کنید. ظرفیت مرکز تلفن سانترال آنالوگ ، ایجاد حداکثر ۲۴ایستگاه داخلی است. معمولا در منازل و شرکت های کوچک از مرکز تلفن سانترال آنالوگ استفاده می شود.
اگر در حال حاضر تعداد ایستگاه های داخلی بیشتر از ۲۴ مورد است و یا تصمیم دارید در آینده این افزایش ایستگاه ها را انجام دهید ، باید از مرکز تلفن سانترال دیجیتال استفاده کنید. ظرفیت مرکز تلفن سانترال دیجیتال در بالاترین حد کارایی ۱۱۲۰ ایستگاه داخلی است. البته این نکته را هم باید در نظر داشته باشید که امکان نصب کابین ، جهت افزایش تعداد ایستگاه های داخلی وجود دارد.
آخرین سری از مرکز تلفن سانترال ، سری تحت شبکه. می توانید همین طور که خارج از شرکت هستید و فعالیت های خود را انجام می دهید، همزمان به عنوان یک کلاینت در شبکه سانترال حضور داشته باشید و وظایف کاری خود را نیز پیش ببرید. پس برای کاهش هزینه های ارتباطی و ایجاد یک شبکه مخابراتی بی سیم در مجموعه ، مرکز تلفن سانترال تحت شبکه انتخاب شما خواهد بود.

مرکز تلفن سانترال

مرکز تلفن سانترال

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *