مراکز سانترال

امروزه به ندرت مرکزی را می بینید که از مراکز سانترال استفاده نمی کند.مراکز اداری و تجاری هریک بسته به شرایط خود از مراکز سانترال استفاده می کنند. مراکز سانترال در ظرفیت ها و کارایی های متفاوتی و توسط شرکت های مختلفی در دنیا طراحی می شوند.پاناسونیک به عنوان محبوب ترین برند تولید کننده ی مراکز سانترال در ایران شناخته می شود.
در یک تقسیم بندی خاص ، مراکز سانترال پاناسونیک را می توانیم به سه گروه کم ظرفیت ، پر ظرفیت و پر ظرفیت تحت شبکه تقسیم کنیم.به طور مشخص ، مراکز سانترال کم ظرفیت تعداد ایستگاه های داخلی کمتری را نسبت به مراکز سانترال پر ظرفیت پشتیبانی می کنند ولی از نظر کارایی و سایر ویژگی ها ، تفاوتی بین این دو نوع مراکز سانترال وجود ندارد. مراکز سانترال پاناسونیک به صورت کاملا حرفه ای و با انعطاف پذیری بالا طراحی شده اند. به این معنی که با وجود انواع کارت های ارتقاء دهنده ، می توانید هر امکان جدیدی را به مراکز سانترال اضافه کنید.
در سال ۱۹۸۶ ، پاناسونیک برای اولین بار مراکز سانترال هایبرید را تولید و به بازار عرضه کرد و تحول بزرگی را در زمینه ی ارتباطات ایجاد کرد. سری دوم مراکز سانترال ( مراکز سانترال دیجیتال ) در سال ۱۹۹۳ طراحی و تولید شد. در سال ۲۰۰۳ مراکز سانترال پر ظرفیت که از نظر ظرفیت و کارایی به صورت فوق العاده ای پیشرفته تر از مراکز سانترال سری های قبل بودند طراحی شدند. آخرین و پیشرفته ترین سری از مراکز سانترال پاناسونیک ، مراکز سانترال سری تحت شبکه است که در سال ۲۰۰۷ طراحی و وارد بازار شده است.

 

مراکز سانترال

مراکز سانترال

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *