سانترال دست دوم

سانترال دست دوم

یکی از هزینه ها در زمان تاسیس شرکت ، هزینه ی خرید گوشی تلفن و مرکز سانترال است.برای نصب سانترال مجموعه دو راه پیش رو دارید.راه اول این که تمام تجهیزات سانترال را به صورت نو تهیه کرده و شبکه سانترال را راه اندازی کنید. اما اگر به فکر کاهش هزینه ها هستید ، سانترال دست دوم انتخاب بهتری برای شماست.البته پیدا کردن سانترال دست دوم که جوابگوی نیاز مجموعه باشد ، احتیاج به کمک گرفتن از مشاوران با تجربه دارد.
سانترال دست دوم نیز مانند سانترال نو ، بازار خرید و فروش خاص خودش را دارد. هر روز شرکت های بسیاری هستند که به هر دلیلی سانترال خود را می فروشند و سانترال دست دوم را در بازار به وجود می آورند و شرکت های دیگری که بسته به نیاز خود اقدام به خرید سانترال دست دوم می کنند.
یکی از مهم ترین دلایل وارد شدن سانترال دست دوم به بازار ، مدل های جدید و کاراتر مراکز تلفن سانترال است.اگر شرکت شما به تازگی تاسیس شده و تعداد ایستگاه های داخلی زیاد نیستند، سانترال دست دوم مناسب مجموعه شماست.برای خرید سانترال دست دوم ، نیازی نیست نگران کارایی دستگاه باشید، چرا که بعد از تایید سانترال دست دوم توسط کارشناسان فنی شرکت ، می توانید با خیال راحت ، سانترال دست دوم را خریداری کنید.
اگر شما فروشنده سانترال دست دوم هستید و به هر دلیلی از جمله ارتقاء سیستم سانترال فعلی شرکت ، تصمیم به فروش سانترال دارید، می توانید برای سانترال دست دوم خود ، مشتریان زیادی داشته باشید.

 

سانترال دست دوم

سانترال دست دوم

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *