خدمات دستگاه سانترال

خدمات دستگاه سانترال

خدمات دستگاه سانترال

یکی از مهم‌ترین و اولین خدمات دستگاه سانترال در نمایندگی فروش انواع محصولات و لوازم جانبی اصلی است. تمامی محصولات به دست کارشناس فروش باتجربه و آشنا به ساختار سانترال به فروش می‌رسد. البته محصولات سانترال گسترده نیست و دارای تعداد محدودی است. در واقع کارشناس فروش بیشتر به فروش سیستم سانترال می‌پردازد.

در استفاده از سانترال گاهی ممکن است اختلالات و یا ایراداتی در سیستم پدید آید ، برای بر طرف کردن آن نیازمند دانش تخصصی است . به همین منظور خدمات دستگاه سانترال یک فن است و باید با دقت کافی انجام شود . خدمات دستگاه سانترال در برخی موارد بدون پرداخت وجه است که شامل مواردی می شود که در برگه گارانتی سانترال پاناسونیک ذکر شده است .
استفاده از کارت سانترال و نصب و راه اندازی به عنوان یکی از خدمات دستگاه سانترال توسط عصر ارتباطات نوین انجام پذیر است .
گروه فنی عصر ارتباطات نوین به عنوان نمایندگی پاناسونیک تمامی خدمات دستگاه سانترال را به صورت کاملا تخصصی انجام میدهد .

خدمات دستگاه سانترال ما شامل مشاوره رایگان ، تهیه ، نصب و راه اندازی و برنامه ریزی سیستم های سانترال بوده و از جمله خدمات با کیفیتی است که سوی شرکت آی تی شبکه به عنوان یکی از شرکت های شبکه کامپیوتری با دارا بودن کارشناسان مجرب و فنی پرتجربه همه روزه ارائه می گردد .

خدمات دستگاه سانترال از خدمات مهمی است که به منظور برقراری ارتباط داخلی تلفنی بین کاربران مختلف یک مجموعه انجام داده می‌شود. این ارتباط می‌تواند بین کاربران در یک مجموعه کوچک دو یا سه نفره و حتی در یک کارخانه بزرگ چند هزار متری انجام داده می‌شود.

مهم‌ترین سؤال در خصوص هزینه مربوط به خدمات دستگاه سانترال است. هزینه خدمات دستگاه سانترال به چند بخش تقسیم می‌شود: اولین هزینه مربوط به خرید خود دستگاه است که شما خودتان هم می‌توانید نمونه‌های آن را در بازار پیدا کنید. هزینه دوم مربوط به نصب سانترال است. هزینه نصب به عواملی از جمله تعداد کاربران، متراژ کابل، مقدار زمان مورد نیاز و وسعت شرکت بستگی دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *